W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie w swoim domu lub mieszkaniu domowego biura, w którym będą mieli dużo ciszy i spokoju. Własny gabinet może zapewnić komfort pracy, musi jednak być odpowiednio urządzony.">

ARANŻACJA DOMOWEGO GABINETU

Dobór mebli do gabinetu

Gabinet kojarzy się zwykle z niewielkim biurkiem i fotelem na kółkach, jednak w rzeczywistości, miejsce pracy musi być odpowiednio zaaranżowane. Warto zainwestować w wieloczynnościowe meble, takie jak wielofunkcyjne biurko zbudowane ze sklejki i wyposażone w nadstawki i szuflady. Wielozadaniowy mebel może służyć, jako biurko w czasie pracy, lub jako stół konferencyjny podczas spotkania biznesowego. Umieszczony na środku gabinetu umożliwi umiejscowienie gości i przeprowadzenie prezentacji.

Gabinet

Gabinet to nie tylko biurko ze sklejki i fotel, ale też inne meble. Mała sofa, wąski regał i stolik do kawy wzbogacają pokój czyniąc go komfortowym i praktycznym. Meble w gabinecie powinny posiadać jasne kolory i proste wzory. Odpowiedni dobór mebli do biurka zapewni komfortowy klimat wnętrza.

Gabinet

Istotną rolę odgrywa również światło. Biurko powinno znajdować się na wprost okna, gdyż ładny widok i światło dzienne pobudzają wyobraźnię. Jeśli jest to niewykonalne, wtedy mebel warto ustawić jak najbliżej naturalnego światła. Istotną rolę odgrywa również kąt padania oświetlenia. Dla leworęcznych promienie powinny padać po prawej stronie, zaś dla praworęcznych po lewej. Aranżacja wnętrza gabinetu to nie tylko drewniane biurko ze sklejki i plastikowe krzesło.

Prawdziwy komfort pracy zapewniają stoliki, półki, sofy i drewniane regały.

Pola oznaczone * są wymagane.

Powiązane produkty
Regał Segmentowy Regał Segmentowy
Od 76,11 zł *