Kompletujesz umeblowanie do swojego własnego m? Szukasz pomysłu na ciekawą aranżację domowej biblioteczki? A może jesteś kolekcjonerem i chcesz w atrakcyjny sposób wyeksponować swoje zbiory? Podpowiemy Ci, jak dobrać regał, by pasował zarówno do wnętrza i planowanej zawartości, jak i Twoich własnych upodobań!">

REGAŁ Z DRZWICZKAMI CZY BEZ? NA JAKI WARIANT SIĘ ZDECYDOWAC?

Sprawdź, gdzie znajdziesz idealny regał

Drewniany regał to niezbędny element w każdym mieszkaniu i eleganckim biurze. Z jego pomocą możemy w estetyczny i uporządkowany sposób wyeksponować swoją kolekcję książek czy płyt, a także różnorodnych zbiorów innego rodzaju. Jednocześnie jako mebel o szlachetnym wyglądzie sam w sobie stanowi on dekorację wnętrza.

Decyzja pomiędzy wyborem regału z drzwiczkami a takim bez nich zależna jest więc nie tylko od rodzaju przedmiotów, które zamierzamy na nim przechowywać. Zarówno kształt, jak i położenie szafek mają przecież swój udział w dekorowaniu wnętrza.

Nasza firma udostępnia Ci jedyne w swoim rodzaju narzędzie – konfigurator mebli, za pomocą którego sam/a określisz, czy Twój wymarzony regał ma mieć szafki, czy jedynie półki, oraz zaplanujesz sposób, w jaki poszczególne elementy mają być ułożone względem siebie nawzajem. Otwiera to przed Tobą szereg możliwości – za pomocą tego samego mebla możesz np. wyeksponować bogatą kolekcję książek na odsłoniętych półkach, jednocześnie zachowując na nim miejsce na te przedmioty, które pragniesz uchronić przed kurzem czy wzrokiem gości.

Konfigurator mebli to nie tylko sposób na uzyskanie regału na wymiar – oferujemy również możliwość wyboru rodzaju i zabarwienia drewna, precyzyjnego określenia parametrów poszczególnych elementów i dokładne dostosowanie całego mebla do metrażu i charakteru pomieszczenia, w którym ma on stanąć. Zadbaliśmy nawet o takie szczegóły jak okucia, nawierty czy wycięcia na listwy – wszystko po to, by Twój regał spełniał swoją funkcję jak najlepiej. Szczególną uwagę warto poświęcić wycięciom na listwy – określając ich wysokość i głębokość, dopilnujesz, by Twój regał szczelnie przylegał do ściany. Dzięki temu będzie prezentował się atrakcyjnie, jednocześnie nie stwarzając zagrożenia dla korzystających z pomieszczenia domowników.

Pola oznaczone * są wymagane.