FAQ

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy producentami mebli na wymiar.
Na naszej stronie www.ewodd.com dzięki wygodnemu narzędziu jakim jest Konfigurator, możesz w prosty sposób zaprojektować meble idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Ty projektujesz swój unikalny mebel, my wykonujemy - dochowując należytej staranności, z dbałością o najmniejszy detal, materiał i doskonałe wykończenie.

GDZIE I JAK POWSTAJĄ MEBLE EWODD?

Meble Ewodd powstają w Polsce. Nasi specjaliści wykwalifikowani rzemieślnicy i artyści stolarscy zgodnie z posiadanym kunsztem wykonują dla Ciebie meble z najlepszej jakości drewna pochodzącego z polskich szkółek leśnych. W naszej ofercie obok różnego rodzaju litego drewna mamy także płytę MDF oraz sklejkę.

CZY TO ZNACZY, ŻE MEBLE EWODD SĄ EKOLOGICZNE?

Popieramy odpowiedzialne leśnictwo. Gdy wycinamy drzewo do produkcji Twojego mebla na jego miejsce sadzimy nowe. Staramy się więc w sposób zrównoważony korzystać z dobrodziejstw przyrody i nie naruszać ekosystemu. Staramy się nie stosować środków chemicznych, do impregnacji drewna używać tylko produktów pochodzenia naturalnego: wodorozcieńczalnych lakierów, wosków i żywicy. Staramy się, by meble produkowane przez nas były bezpieczne i przyjazne Tobie oraz Twojemu otoczeniu.

JAK SKONFIGUROWAĆ MEBEL NA STRONIE EWODD?

Swój mebel możesz w prosty sposób zaprojektować na naszej stronie. Postępuj zgodnie z instrukcjami narzędzia jakim jest Konfigurator. Rozpocznij od wybrania podstawowych parametrów mebla, którymi są: wysokość, szerokość i głębokość. Następnie wybierz materiał oraz kolor z którego ma on być zrobiony. Kolejno dodaj lub odejmij półki lub segmenty. Wybierz drzwiczki, gałki oraz inne niezbędne Ci elementy mebla. Po zakończonej konfiguracji kliknij "zamów". Wybierz rodzaj dostawy, montaż oraz sposób płatności. Zatwierdź zamówienie. Po dokonaniu tej czynności, na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zlecenia wykonania zamówienia. I Tyle. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy z korzystaniem z Konfiguratora lub jakiekolwiek inne pytania odnośnie konfiguracji proszę skontaktuj się z nami telefonicznie na numer +48 727 444 009 lub na adres e-mail info@ewodd.com.

CZY EWODD REALIZUJE INNE SPECJALNE ZAMÓWIENIA?

Jeżeli masz jakieś inne potrzeby, których nasz Konfigurator nie uwzględnia, proszę skontaktuj się z nami, a my w miarę możliwości postaramy się zrealizować Twój projekt.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PRÓBKI DREWNA I KOLORU MATERIAŁU ZANIM DOKONAM ZAKUPU MEBLA?

Oczywiscie. Cena jednej próbki to 4,99pln plus koszt przesyłki. 

DLACZEGO NIE MA STANDARDOWYCH CEN PRODUKTÓW?

Ceny naszych produktów kształtują się w trakcie konfiguracji i są zależne od wybranego rodzaju drewna, koloru i rozmiaru mebla. Każdy zaprojektowany mebel jest unikatowy dlatego nie możemy podać standardowych cen. Zapewniamy jednak, iż wszystkie ceny produktów są należne i optymalne dla danego rodzaju mebla.

CZY PODANE CENY PRODUKTU SĄ CENAMI NETTO CZY BRUTTO?

Podane ceny na stronie są cenami brutto

CZY EWODD ZAPEWNIA USŁUGĘ POMIARU WNĘTRZA I ZAPROJEKTOWANIA MEBLA PRZEZ SPECJALISTÓW EWODD?

Tak. Ewodd w przypadku większych i bardziej skomplikowanych projektów świadczy usługę pomiaru wnętrza i zaprojektowania mebla na wymiar. Nasi projektanci i specjaliści wymierzą twoje pomieszczenie i omówią z Tobą produkt i możliwości. W takim przypadku proszę skontaktuj się z nami, by umówić się na spotkanie.

JAK ZAMÓWIĆ MEBEL NA WYMIAR NA STRONIE EWODD?

Żeby zamówić mebel na wymiar musisz go najpierw skonfigurować za pomocą narzędzia do konfiguracji na naszej stronie. Wybrać rodzaj płatności i możliwość montażu. Zaakceptować warunki zamówienia i potwierdzić zamówienie. W tym celu możesz również skontaktować się z nami telefonicznie na nr +48 727 444 009, lub na adres e-mail: info@ewodd.com, a my pomożemy Ci dokonać zamówienia.

CZY MOGĘ MODYFIKOWAĆ ZAMÓWIONY JUŻ PRODUKT?

Jeżeli Twój produkt nie został jeszcze wyprodukowany to możesz dokonać jego modyfikacji. W takim wypadku bardzo prosimy o szybki kontakt telefoniczny na nr +48 727 444 009. Jeżeli jednak Twoje zamówienie poszło do realizacji to przykro nam, ale nie można dokonać jego modyfikacji. Jednakże może być ono w czasie późniejszym uzupełnione o wymagane część.

JAK ZAPŁACIĆ ZA SKONFIGUROWANY MEBEL NA WYMIAR?

Akceptujemy płatności za pośrednictwem PayPal lub na numer konta Ewodd.

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA?

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi nie dłużej niż 40 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówienia Blatów 60 dni roboczych). Będziemy Cie informować na bieżąco na jakim etapie realizacji jest twoje zamówienie. W celu otrzymania szczegółowych informacji odnośnie płatności, dostawy i realizacji zamówienia, proszę przejdź TU.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAMÓWIONY PRODUKT?

Naszym celem jest dostarczyć Ci w 100 procentach satysfakcjonujący Cię produkt doskonałej jakości. Jeżeli jesteś niezadowolony z jakiegokolwiek powodu proszę skontaktuj się z nami a my zrobimy wszystko co w naszej mocy byś był usatysfakcjonowany. 

CO W PRZYPADKU GDY OTRZYMAM ZAMÓWIONY PRODUKT ZNISZCZONY?

Chcemy żebyś był w 100 procentach zadowolony z naszych usług. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas by produkt, który do Ciebie wysyłamy był należycie zabezpieczony i trafił do  Ciebie w nienaruszonym stanie. Jeżeli jednak produkt dotarł uszkodzony proszę skontaktuj się z nami tak szybko jak to jest możliwe.

JAK MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE SPECJALISTĄ EWODD?

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie: +48 727 444 009 lub przesyłając nam wiadomość na adres info@ewodd.com. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Wyświetlony