Kubiki na wymiar

Nowoczesne rozwiązanie porządkujące twoje wnętrze? Już podpowiadamy: drewniane kubiki na zamówienie, zbuduj je w naszym konfiguratorze mebli na wymiar, wybierz rodzaj drewna, z którego mają być zrobione, kolor, plecy lub bez i ciesz się modernistycznym wyglądem swojego pokoju.

KUBIKI

Jeśli szukasz sposobu na unikalną aranżację ściany reprezentacyjnej w salonie lub pokoju dziecięcym, polecamy nasze kubiki. Niewidoczny system ich zawieszania powoduje, że kubiki wydają się unosić wraz z ich zawartością. Wybierając jedną z dostępnych propozycji, zaprojektujesz stylową ścianę kubików na książki lub inne akcesoria.  OPCJE KONFIGURATORA

  Salon

  DREWNO KLEJONKA LITA

  Wszystkie produkty wykonywane przez naszą firmę wytwarzamy z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Produkując meble oraz blaty na wymiar wykorzystujemy drewno z klejonki litej. Materiał ten powstaje poprzez łączenie poszczególnych kawałków tarcicy ze sobą jedynie po szerokości danej formatki. Jej nieklejona długość charakteryzuje się jednolitą strukturą materiału. Ta metoda klejenia drewna w pełni oddaje jego naturalne usłojenie. Co prawda rozwiązanie to jest droższe od klejonki łączonej, lecz pozwala na uzyskanie bardziej estetycznego efektu.

  Salon

  DREWNO KLEJONKA ŁĄCZONA-KRESKA

  Decydując się na produkty z naszej oferty macie Państwo pewność, że otrzymacie wyroby z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Do produkcji blatów i mebli na wymiar używamy drewna z klejonki łączonej. Materiał ten tworzony jest przez połączenia formatek drewnianych zarówno wzdłuż, jak i po szerokości danej formatki, na tak zwane mikrowczepy. Zaletą tego rodzaju drewna jest mniejsza skłonność do jego wypaczania się oraz wysoka wytrzymałość materiału. Rozwiązanie to jest tańsze od klejonki litej i zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

  Lakierowane meble

  LAKIEROWANIE MEBLI

  W ewodd.com dysponujemy lakierami we wszystkich barwach palety RAL, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej opcji lakierowania mebli w połysku lub półmacie. Pokrycie blatu, stołu lub regału lakierem ma wpływ nie tylko na estetykę drewnianej powierzchni, ale także zabezpiecza ją przed wilgocią oraz działaniem promieniowania UV. Opcja lakierownia mebli z płyty MDF oraz mebli drewnianych w połysku jest dodatkowo płatna, by z niej skorzystać, skontaktuj się z nami pod numerem +48 727 444 009 lub adresem e-mail info@ewodd.com.

  Salon

  DRZWI / SZUFLADY

  Nieodłącznym elementem regału są drzwi i szuflady. Możesz wybrać takie otwierające się za pomocą nowoczesnej technologii push-to-open lub tradycyjne – z gałką lub uchwytem. Ciekawym rozwiązaniem może być również front z wycięciem na palce. Front może zostać wykonany z różnych materiałów, m.in. z litego drewna, MDF, szyby czy lustra.

  Nawierty

  PÓŁKI

  Nasze drewniane półki ścienne wyposażone są w innowacyjny, ukryty system mocowań. Dzięki niemu Twoja aranżacja półek na ścianie ma szansę wyglądać estetycznie i elegancko. Ich montaż jest bardzo prosty. Należy za pomocą kołków rozporowych umocować do ściany, dołączone do każdej półki, uchwyty firmy Hettich i nasunąć na nie półkę. Po montażu istnieje możliwość regulacji nachylenia kąta półki w górę lub w dół.

  Salon

  WYCIĘCIE NA LISTWY

  By Twoja szafka lub regał przylegały do ściany stworzyliśmy w konfiguratorze opcję wycięcia na listwę podłogową. Określ wysokość i głębokość wycięcia. Skorzystaj z tego rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo całej rodziny.

  Salon

  SYSTEM PUSH TO OPEN

  Polecamy Państwa uwadze innowacyjną technologię otwierania frontów drzwi i szuflad – push-to-open. Jest ona bardzo wygodna i estetyczna, przy jej zastosowaniu nie potrzeba już gałek ani uchwytów.

  Salon

  OKUCIA

  Wiemy, że w przypadku mebli każdy detal jest ważny. Proponowane przez nas okucia i akcesoria renomowanych producentów zapewniają najwyższą jakość i funkcjonalność produktu.

  Nawierty

  NAWIERTY

  Opcja nawierty w naszym konfiguratorze regałów na wymiar pozwala regulować przestrzeń między półkami w regałach. Jeśli się na nią zdecydujesz, otrzymasz regał z nawiertami co 32 mm i półki z metalowymi wspornikami, które łatwo i dogodnie można przekładać.

  Salon

  STOŁY ROZKŁADANE

  Każdy spośród czterech naszych modeli stołów – Renoir, Beethoven, Strauss oraz Van Gogh – da się zaopatrzyć w dostawki po dwóch stronach, każda po 50 cm długości. Oznacza to, że dzięki konfiguracji zyskujesz dodatkowy metr długości stołu! Dostawki są tej samej grubości co blat meblowy, a ich usłojenie jest odwrotne niż na stole. Demontaż dostawek nie zaburza proporcji i estetyki mebla.

  Szukasz pomysłu na właściwy mebel? Zainspiruj się z nami na Pinterest logo

  Transport Gratis

  Akceptujemy

  Visa logo
  Master Card Logo
  PayU Card Logo

  KORZYSTAMY Z USŁUG

  DHL Logo
  DPD Logo
  GLS Logo