Regały na wymiar

Jeśli potrzebujesz regału na wymiar lub sytemu regałów, skorzystaj z naszego konfiguratora mebli. Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych opcji, wprowadzisz oczekiwane wymiary i wybierzesz zabarwienie oraz rodzaj drewna. Możesz również dodać półki, drzwi lub szuflady, w które chciałbyś wyposażyć swój mebel. Wszystkie jego parametry możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

REGAŁY

Regały z drewna są chętnie wybierane przez Klientów z racji swoich wyjątkowych walorów estetycznych i funkcjonalności. Doskonale sprawdzają się do porządkowania książek, płyt czy innych przedmiotów, które można znaleźć w domu. Regał może pełnić również funkcję ścianki działowej i odgradzać salon od jadalni, sypialni czy kuchni. To mebel bardzo reprezentacyjny – z pewnością każdy Gość od razu go zauważy. Korzystając z naszego konfiguratora mebli możesz stworzyć drewniany regał odpowiadający Twoim potrzebom.

Regał od podstaw

Regał od podstaw

KONFIGURUJ
Regał schodkowy

Regał schodkowy

KONFIGURUJ
Regał schodkowy

Regał schodkowy

KONFIGURUJ
Regał wiszący

Regał wiszący

KONFIGURUJ


  OPCJE KONFIGURATORA

  Salon

  DREWNO KLEJONKA LITA

  Wszystkie produkty wykonywane przez naszą firmę wytwarzamy z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Produkując meble oraz blaty na wymiar wykorzystujemy drewno z klejonki litej. Materiał ten powstaje poprzez łączenie poszczególnych kawałków tarcicy ze sobą jedynie po szerokości danej formatki. Jej nieklejona długość charakteryzuje się jednolitą strukturą materiału. Ta metoda klejenia drewna w pełni oddaje jego naturalne usłojenie. Co prawda rozwiązanie to jest droższe od klejonki łączonej, lecz pozwala na uzyskanie bardziej estetycznego efektu.

  Salon

  DREWNO KLEJONKA ŁĄCZONA-KRESKA

  Decydując się na produkty z naszej oferty macie Państwo pewność, że otrzymacie wyroby z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Do produkcji blatów i mebli na wymiar używamy drewna z klejonki łączonej. Materiał ten tworzony jest przez połączenia formatek drewnianych zarówno wzdłuż, jak i po szerokości danej formatki, na tak zwane mikrowczepy. Zaletą tego rodzaju drewna jest mniejsza skłonność do jego wypaczania się oraz wysoka wytrzymałość materiału. Rozwiązanie to jest tańsze od klejonki litej i zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

  Salon

  COKOŁY

  Standardowe cokoły mają wysokość 7 centymetrów. Zapewniają one stabilną i elegancką bazę dla szaf i regałów. Możemy również wykonać wyższy cokół o wymiarach 7-15 cm. Skorzystaj z tej opcji naszego konfiguratora i ciesz się meblem, który wygląda dokładnie tak jak chcesz.

  Salon

  DRZWI / SZUFLADY

  Nieodłącznym elementem regału są drzwi i szuflady. Możesz wybrać takie otwierające się za pomocą nowoczesnej technologii push-to-open lub tradycyjne – z gałką lub uchwytem. Ciekawym rozwiązaniem może być również front z wycięciem na palce. Front może zostać wykonany z różnych materiałów, m.in. z litego drewna, MDF, szyby czy lustra.

  Nawierty

  PÓŁKI

  Nasze drewniane półki ścienne wyposażone są w innowacyjny, ukryty system mocowań. Dzięki niemu Twoja aranżacja półek na ścianie ma szansę wyglądać estetycznie i elegancko. Ich montaż jest bardzo prosty. Należy za pomocą kołków rozporowych umocować do ściany, dołączone do każdej półki, uchwyty firmy Hettich i nasunąć na nie półkę. Po montażu istnieje możliwość regulacji nachylenia kąta półki w górę lub w dół.

  Salon

  WYCIĘCIE NA LISTWY

  By Twoja szafka lub regał przylegały do ściany stworzyliśmy w konfiguratorze opcję wycięcia na listwę podłogową. Określ wysokość i głębokość wycięcia. Skorzystaj z tego rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo całej rodziny.

  Salon

  SYSTEM PUSH TO OPEN

  Polecamy Państwa uwadze innowacyjną technologię otwierania frontów drzwi i szuflad – push-to-open. Jest ona bardzo wygodna i estetyczna, przy jej zastosowaniu nie potrzeba już gałek ani uchwytów.

  Salon

  OKUCIA

  Wiemy, że w przypadku mebli każdy detal jest ważny. Proponowane przez nas okucia i akcesoria renomowanych producentów zapewniają najwyższą jakość i funkcjonalność produktu.

  Nawierty

  NAWIERTY

  Opcja nawierty w naszym konfiguratorze regałów na wymiar pozwala regulować przestrzeń między półkami w regałach. Jeśli się na nią zdecydujesz, otrzymasz regał z nawiertami co 32 mm i półki z metalowymi wspornikami, które łatwo i dogodnie można przekładać.

  Szukasz pomysłu na właściwy mebel? Zainspiruj się z nami na Pinterest logo

  Transport Gratis

  Akceptujemy

  Visa logo
  Master Card Logo
  PayU Card Logo

  KORZYSTAMY Z USŁUG

  DHL Logo
  DPD Logo
  GLS Logo