Regały na wymiar

Regał drewniany to mebel niezastąpiony w przestrzeni mieszkalnej, jak również biurowej. Jeśli potrzebujesz regału na wymiar lub sytemu regałów, skorzystaj z naszego konfiguratora mebli Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych opcji, wprowadzisz oczekiwane wymiary i wybierzesz zabarwienie oraz rodzaj drewna. Możesz również dodać półki, drzwi lub szuflady, w które chciałbyś wyposażyć swój regał drewniany. Wszystkie jego parametry możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz metrażu pomieszczenia.

Regał na książki i nie tylko

Regały z drewna są chętnie wybierane przez Klientów z racji swoich wyjątkowych walorów estetycznych i funkcjonalnych. Doskonale sprawdzają się do porządkowania książek, płyt czy innych przedmiotów, które można znaleźć w domu.Regał na książki coraz częściej przestaje być wykorzystywany jako miejsce do przechowywania zbiorów, a staje się elementem dekorującym wnętrze.Oprócz tego regał drewniany może pełnić również funkcję ścianki działowej i odgradzać salon od jadalni, sypialni czy kuchni. To mebel bardzo reprezentacyjny – każdy Gość od razu go zauważy.Korzystając z naszego konfiguratora mebli, możesz stworzyć drewniany regał odpowiadający Twoim potrzebom.

Komoda

Komoda

KONFIGURUJ
Regał od podstaw

Regał od podstaw

KONFIGURUJ
Regał od podstaw

Regał od podstaw

KONFIGURUJ
Regał od podstaw

Regał od podstaw

KONFIGURUJ
Konfiguracja zaawansowana

Konfiguracja zaawansowana

KONFIGURUJ
Regał wiszący

Regał wiszący

KONFIGURUJ


  OPCJE KONFIGURATORA

  Salon

  DREWNO KLEJONKA LITA

  Wszystkie produkty wykonywane przez naszą firmę wytwarzamy z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Produkując meble oraz blaty na wymiar wykorzystujemy drewno z klejonki litej. Materiał ten powstaje poprzez łączenie poszczególnych kawałków tarcicy ze sobą jedynie po szerokości danej formatki. Jej nieklejona długość charakteryzuje się jednolitą strukturą materiału. Ta metoda klejenia drewna w pełni oddaje jego naturalne usłojenie. Co prawda rozwiązanie to jest droższe od klejonki łączonej, lecz pozwala na uzyskanie bardziej estetycznego efektu.

  Salon

  DREWNO KLEJONKA ŁĄCZONA-KRESKA

  Decydując się na produkty z naszej oferty macie Państwo pewność, że otrzymacie wyroby z wysokiej jakości materiałów naturalnych. Do produkcji blatów i mebli na wymiar używamy drewna z klejonki łączonej. Materiał ten tworzony jest przez połączenia formatek drewnianych zarówno wzdłuż, jak i po szerokości danej formatki, na tak zwane mikrowczepy. Zaletą tego rodzaju drewna jest mniejsza skłonność do jego wypaczania się oraz wysoka wytrzymałość materiału. Rozwiązanie to jest tańsze od klejonki litej i zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

  Lakierowane meble

  LAKIEROWANIE MEBLI

  W ewodd.com dysponujemy lakierami we wszystkich barwach palety RAL, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej opcji lakierowania mebli w połysku lub półmacie. Pokrycie blatu, stołu lub regału lakierem ma wpływ nie tylko na estetykę drewnianej powierzchni, ale także zabezpiecza ją przed wilgocią oraz działaniem promieniowania UV. Opcja lakierownia mebli z płyty MDF oraz mebli drewnianych w połysku jest dodatkowo płatna, by z niej skorzystać, skontaktuj się z nami pod numerem +48 727 444 009 lub adresem e-mail info@ewodd.com.

  Salon

  DRZWI / SZUFLADY

  Nieodłącznym elementem regału są drzwi i szuflady. Możesz wybrać takie otwierające się za pomocą nowoczesnej technologii push-to-open lub tradycyjne – z gałką lub uchwytem. Ciekawym rozwiązaniem może być również front z wycięciem na palce. Front może zostać wykonany z różnych materiałów, m.in. z litego drewna, MDF, szyby czy lustra.

  Nawierty

  PÓŁKI

  Nasze drewniane półki ścienne wyposażone są w innowacyjny, ukryty system mocowań. Dzięki niemu Twoja aranżacja półek na ścianie ma szansę wyglądać estetycznie i elegancko. Ich montaż jest bardzo prosty. Należy za pomocą kołków rozporowych umocować do ściany, dołączone do każdej półki, uchwyty firmy Hettich i nasunąć na nie półkę. Po montażu istnieje możliwość regulacji nachylenia kąta półki w górę lub w dół.

  Salon

  WYCIĘCIE NA LISTWY

  By Twoja szafka lub regał przylegały do ściany stworzyliśmy w konfiguratorze opcję wycięcia na listwę podłogową. Określ wysokość i głębokość wycięcia. Skorzystaj z tego rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo całej rodziny.

  Salon

  SYSTEM PUSH TO OPEN

  Polecamy Państwa uwadze innowacyjną technologię otwierania frontów drzwi i szuflad – push-to-open. Jest ona bardzo wygodna i estetyczna, przy jej zastosowaniu nie potrzeba już gałek ani uchwytów.

  Salon

  OKUCIA

  Wiemy, że w przypadku mebli każdy detal jest ważny. Proponowane przez nas okucia i akcesoria renomowanych producentów zapewniają najwyższą jakość i funkcjonalność produktu.

  Nawierty

  NAWIERTY

  Opcja nawierty w naszym konfiguratorze regałów na wymiar pozwala regulować przestrzeń między półkami w regałach. Jeśli się na nią zdecydujesz, otrzymasz regał z nawiertami co 32 mm i półki z metalowymi wspornikami, które łatwo i dogodnie można przekładać.

  Salon

  STOŁY ROZKŁADANE

  Każdy spośród czterech naszych modeli stołów – Renoir, Beethoven, Strauss oraz Van Gogh – da się zaopatrzyć w dostawki po dwóch stronach, każda po 50 cm długości. Oznacza to, że dzięki konfiguracji zyskujesz dodatkowy metr długości stołu! Dostawki są tej samej grubości co blat meblowy, a ich usłojenie jest odwrotne niż na stole. Demontaż dostawek nie zaburza proporcji i estetyki mebla.

  Szukasz pomysłu na właściwy mebel? Zainspiruj się z nami na Pinterest logo

  Transport Gratis

  Akceptujemy

  Visa logo
  Master Card Logo
  PayU Card Logo

  KORZYSTAMY Z USŁUG

  DHL Logo
  DPD Logo
  GLS Logo